Poleć tę stronę innym
Jeśli chcecie Państwo zaprosić swoich znajomych na tę stronę internetową prosimy o wypełnienie poniższego mini formularza.
Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o zmianach na tej stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail.

O zdrowiu bez zniezulenia- kolejny Klub Obywatelski

Wczoraj w Hali pod Dębowcem odbyła się kolejna edycja Klubu Obywatelskiego. Tym razem tematem spotkania był system zdrowia w Polsce.

Klub był zorganizowany przez posłankę Mirosławę Nykiel, zaś gośćmi specjalnymi były dwie zaangażowane w politykę lekarki - posłanka dr Lidia Gądek oraz radna dr Agnieszka Gorgoń-Komor. Obie prelegentki przedstawiły obecne problemy służby zdrowia w Polsce. Posłanka Lidia Gądek przedstawiła także pomysły Platformy Obywatelskiej na to, co należałoby zmienić w krajowej służbie zdrowia. Wyjściem do rozmowy była analiza niedawnego protestu rezydentów. Podjęto także problem z wyjazdami lekarzy za granicę. Zdaniem posłanki Gądek wkrótce w Polsce może wystąpić ogromny problem z brakiem lekarzy, zaś polskie prawo nie ułatwia ściągania do pracy w naszym kraju np. lekarzy z Ukrainy. Wczorajsze spotkanie otworzyło nowy cykl Klubów Obywatelskich. W tym sezonie organizatorzy koncentrować będą się jednak na sprawach bliższych samorządowi, a nie polityce krajowej.
powrót do wiadomości
Kopiowanie bez zgody autorów zabronione
Mirosława Nykiel 2004-2012
projekt i wykonanie
strony internetowe ibisal.com
Biuro Krajowe PO
ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa 
tel.: (22) 635-78-79, (22) 831-55-07, 
fax: (22) 635-76-41
Biuro Poselskie
ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała
tel. (33) 821 39 59