Poleć tę stronę innym
Jeśli chcecie Państwo zaprosić swoich znajomych na tę stronę internetową prosimy o wypełnienie poniższego mini formularza.
Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o zmianach na tej stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail.

Młodzieżowe rozmowy o ważnych sprawach

Sprawy związane z młodzieżą zawsze znajdowały odzwierciedlenie w moim programie i działalności wynikającej z pełnienia mandatu poselskiego. W latach minionych byłam inicjatorką kilku działań, mających na celu pobudzenie społecznej aktywności ludzi młodych. "Młodzieżowe rozmowy o ważnych sprawach" to kolejny projekt ukierunkowany na młodych, ambitnych i gotowych do działania.

Projekt, realizowany wraz z Wyższą Szkołą Finansów i Prawa w Bielsku-Białej oraz Stowarzyszeniem "Beskidzka Inicjatywa Lokalna", później z Akademią Techniczno-Humanistyczną i Wyższą Szkołą Ekonomiczno - Humanistyczną wraz z Akademia Przedsiębiorczości i Sukcesu obejmował przygotowanie i przeprowadzenie debat quasi-oksfordzkich z udziałem studentów uczelni wyższych z terenu Bielska-Białej. Tematami debat były sprawy istotne z punktu widzenia młodego człowieka- dotyczące kariery naukowej, zawodowej oraz aktywnego udziału w życiu społeczeństwa obywatelskiego.

Głównym celem projektu było umożliwienie wypowiedzi przedstawicielom młodzieży Podbeskidzia w sprawach dla nich ważnych i mających znaczenie dla ich przyszłości, a także możliwość nawiązania kontaktów z ekspertami- teoretykami i praktykami.

Cykl honorowym patronatem objął Premier Jerzy Buzek, na zaproszenie, którego laureaci poszczególnych debat mieli możliwość odwiedzenia Parlamentu Europejskiego.  

Kopiowanie bez zgody autorów zabronione
Mirosława Nykiel 2004-2012
projekt i wykonanie
strony internetowe ibisal.com
Biuro Krajowe PO
ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa 
tel.: (22) 635-78-79, (22) 831-55-07, 
fax: (22) 635-76-41
Biuro Poselskie
ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała
tel. (33) 821 39 59