Poleć tę stronę innym
Jeśli chcecie Państwo zaprosić swoich znajomych na tę stronę internetową prosimy o wypełnienie poniższego mini formularza.
Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o zmianach na tej stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail.

Moja rodzina

Mam troje dorosłych dzieci (dwóch synów i córkę oraz wspaniałe synowe i zięcia), doczekałam się już dziesiątki wnucząt. Nasz dom od zawsze był pełen zwierząt (psy i koty), które traktujemy jak członków rodziny.

Moja rodzina o mnie:

Świętej pamięci mąż Jerzy: Jesteśmy razem już 34 lata. Mira jest wspaniałą żoną i matką. To wielkie szczęście dzielić z nią los, dobre i złe chwile. Jej miłość, uczciwość i odwaga pomagają mi pokonać wszelkie trudności. Mira Jest osobą kompetentną, dobrze wie, czego chce i do czego dąży. Jestem pewien, że nie zawiedzie swoich wyborców – tak jak nigdy nie zawiodła mnie ani rodziny.

Starszy syn Jarosław: Mama nie ucieka przed problemami, raczej wychodzi im naprzeciw, kiedy pojawiają się na horyzoncie. I za wszelką cenę stara się je rozwiązać. Lubi jasne sytuacje i konkrety. Sukcesy świętuje krótko – zaraz szuka nowego wyzwania. Chwali oszczędnie. Dlatego zawsze będę poczytywał sobie za wielki zaszczyt tego, że jak twierdzi, parzę najlepszą herbatę.

Córka Marta: Mama zawsze była i jest największym oparciem w moim życiu – wiem, że zawsze można na nią liczyć. Jest osobą ciepłą, życzliwą, a przede wszystkim szczerą. Ma w sobie niesamowitą energię, którą z sukcesem pożytkuje na gruncie społeczno-politycznym oraz zawodowym. Podziwiam ją również za optymizm, konsekwencję w realizacji założonych celów oraz umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi. Myślę, że to właśnie dla ludzi i dzięki nim ciągle podejmuje kolejne wyzwania.

Młodszy syn Krzysztof: Mamę najlepiej chyba charakteryzuje sytuacja sprzed wielu lat, kiedy pod moją nieobecność przysiadła się do czekających w moim pokoju kolegów i zaczęła z nimi rozmawiać. "Poopadały im szczęki" z wrażenia, a ona z pełną swobodą dyskutowała o ich sprawach tak, że nawet nie zauważyli, kiedy zaczęli się z nią sprzeczać. Sposób, w jaki nawiązuje kontakty i brak lęku przed ludźmi, to Jej wizytówka.


Kopiowanie bez zgody autorów zabronione
Mirosława Nykiel 2004-2012
projekt i wykonanie
strony internetowe ibisal.com
Biuro Krajowe PO
ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa 
tel.: (22) 635-78-79, (22) 831-55-07, 
fax: (22) 635-76-41
Biuro Poselskie
ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała
tel. (33) 821 39 59