Poleć tę stronę innym
Jeśli chcecie Państwo zaprosić swoich znajomych na tę stronę internetową prosimy o wypełnienie poniższego mini formularza.
Jeśli chcecie być Państwo powiadamiani o zmianach na tej stronie prosimy poniżej zamieścić swój adres e-mail.

Moje priorytety na VIII kadencję Sejmu RPMoje działania w następnej kadencji będą skupiały się na obszarach dotyczących rozwoju gospodarki i tworzenia nowych miejsc pracy, działań na rzecz optymalnej współpracy biznesu z nauką, rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw oraz gospodarki innowacyjnej, a także wspierania rozwoju odnawialnych źródeł energii. Będę dążyć do niższych cen energii, optymalnego wykorzystania środków unijnych w celu zwiększenia konkurencyjności gospodarki, rozwoju miejsc pracy, zwłaszcza dla młodych ludzi oraz wsparcia wszelkich rządowych i obywatelskich działań na rzecz ludzi starszych i osób niepełnosprawnych.
Wiele spraw udało mi się pozytywnie rozwiązać, wesprzeć różnorakie inicjatywy regionalne, a także promować dobre projekty lokalne. Region był zawsze dla mnie priorytetem i starałam się rozwiązywać przede wszystkim sprawy z nim związane.Jest jeszcze wiele do zrobienia, zwłaszcza na rzecz regionu.


Kopiowanie bez zgody autorów zabronione
Mirosława Nykiel 2004-2012
projekt i wykonanie
strony internetowe ibisal.com
Biuro Krajowe PO
ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa 
tel.: (22) 635-78-79, (22) 831-55-07, 
fax: (22) 635-76-41
Biuro Poselskie
ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała
tel. (33) 821 39 59